אודות המרפאה

ד"ר יעקב הורביץ - מומחה למחלות חניכיים

צוות מסייע:

מיהו המומחה לחניכיים (פריודונט)?

הידעת? מתוך 8,000 רופאי השיניים הפעילים בישראל, רק 120 הינם בעלי תואר מומחה לחניכיים (פריודונט). ד"ר יעקב הורביץ הוא אחד מהם.

רופא מומחה למחלות חניכיים (פריודונט) הינו רופא שיניים אשר למד 4 שנים נוספות במוסד מוכר להתמחות (אוניברסיטה או בית חולים) לצורך התמחות בפריודונטיה. על מנת לקבל את התואר מומחה למחלות חניכיים יש לעמוד בהצלחה בבחינות הממשלתיות.

תחומי ההתמחות של המומחה לחניכיים הינם ביצוע שתלים דנטאליים ובניית עצם, הרמות סינוס, טיפול במחלות דלקתיות סביב שתלים דנטאליים, ביצוע טיפולים כירורגים בחניכיים כולל ניתוחי חניכיים למטרות אסתטיות (פלסטיקה) והשתלות עצם סביב שיניים.

היתרונות של המומחה לחניכיים

החניכיים הן למעשה היסוד, הקרקע בה נמצאות השיניים. כאשר החניכיים בריאות וחיוניות, השיניים תהיינה חזקות ועמידות. ולהיפך – כאשר ישנה מחלת חניכיים פעילה כגון דלקת חניכיים, הדבר מערער את יציבות השיניים.

המומחה לחניכיים עוסק בטיפול ומניעה ביסודות הפה על מנת ליצור סביבה בריאה שתשפיע לטובה על בריאותן של השיניים. מכיוון שבריאות השיניים תלויה בראש ובראשונה במצב החניכיים, המומחה לחניכיים נחשב לסמכות המקצועית ביותר לתת את התשובה האם לעקור שיניים. במקרים מסוימים ולאחר בדיקת עומק של המומחה לחניכיים, ניתן להציל שיניים מעקירה ע"י טיפול חניכיים יסודי.

פרטי קשר:

כתובתנו:

שעות פעילות:

יום ב' – 08:30 – 16:00

יום ד' – 16:00 – 20:00

יום ו' – 08:30 – 13:30

בתיאום מראש: ראשל"צ יום ג' 09:30-14:00

צרו קשר:

מיקומנו:

שינוי גודל גופנים